farklı ve o kadar da eğlenceli

farklı eglenceli okey farklı ve o kadar da eğlenceliEvet farklı ve o kadar da eğlenceli olan nedir diyecek olan bir sürü kullanıcı çıkacak :) mantık zaten güzel ve ilgi çekici başlık olmasında demi. Evet eğlenceli olan usta okey salonları bugün akşam çok güzel bir okey oyna ziyafeti çektim. Mutlaka siz değerli bedava yada ücretsiz okey oyunu oynayan kullanıcılarıma tavsiye edebileceğim bir okey sitesi.

Evet usta okey salonlarında neler gördüm öncelikle onları sizlere sıralamadan geçemeceğim, eski yönetim sender den hiç bir eser bırakmamışlar ve gerçekten çok güzel bir etkileşim yapmışlar şuan da okey oyna salonları kiraya vermemekteler. Bu doğru bir karar olmuş zira salon sahipleri eski yönetimle zıvandan çıkmış haldelerdi. Kullanıcı salon yönetime ters bir bakışı salondan atılma nedeniydi yada genelde salon yönetiminden fazla konuşuyorsanız buda atılma nedeniydi. Ama şimdi usta okey salonlarında böyle şeyleri görmek imkansız gibi bir şey diyebilirim sizlere zira herkes kafasına göre davranamıyor aksi davranışlarda salon yönetimin opları en kısa zamanda alınıyor. şuan da tamamen okey oyna kullanıcıları için tüm özellikleri koymuşlar.

En kalabalık usta okey oyna salonları şunlar.

Yukarıda sizlere vermiş olduğumuz linkler usta okeyin en kaliteli ve en kalabalık okey oyna salonlarıdır.

Usta okey salonlarında Vip okey salonları bulunmakta mıdır.

Evet Vip okey oyna salonları bulunmaktadır ve sizlerde usta okey salonlarında vip okey salonları açabilirsiniz. Ama kullanıcısı olan bir okey salonunu kiraya vermemektedir. Sıfır bir okey salonunu kiralaya biliyorsunuz eğer sizlerde vip okey salonları kiralamak istiyorsanız ustaokey.com okey salonları adminleriyle görüşmeniz yeterlidir.

Usta okey web sitesinde başka oyunlar var mı !!

Evet ustaokey salonlarında tavla oyna salonlarıda bulunmaktadır sizlerde eğer okey oyunun dan sıkıldıysanız tavla salonlarına giriş yapabilirsiniz. Ama server farklı olduğu için usta okey okey bölümünde kullanıcı adınızı tavla bölümüne de kayıt etmelisiniz yada yeni bir üye kullanıcı adı almanız yeterlidir.

Usta okey tavla salonların adı.

Evet üstte gördüğünüz gibi tavla salonları da böyle bulunmakta, Ama sizler yukarıda saydığımız tüm salonları yada sitenin özelliklerini ücretsiz olarak kullana biliyorsunuz. Usta okey şuan da esokey pazarında lider olarak devam etmektedir. Bazı zaman Lider yerde oyun oynamak her zaman mantıklıdır çünkü hemen okey oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Şimdi eğer siz değerli kullanıcılarımız okey1.com adresinden sıkıldıysanız hiç durmadan ustaokey.com adresinde okey oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

gonca
17 Aralık 2013 - 5:45 pm

çokkkkkkkkkkkkk güzlllllllllll

Sitemizde bulunan en güncel konular