En güzel okey oyna salonları

Değerli ve okey1 kullanıcıları; Bugün sizlere okey1 ailesi olarak en güzel okey oyna salonların tanıtımını yapacağız. Umarım sizlere tavsiye ettiğimiz okey oyna salonlarını sever ve bizi oralarda en iyi olarak temsil edersiniz.

Öncelikle sitelere girmek yada girmemek sizlere kalmış bir şey. Biliyorsunuz alışılmış bir yerden diğer sitelere geçiş yapmak biraz zordur ve o ortamı asla sevmezsiniz. Bu yüzden bu yazının altına ne kadar iğrenç siteler yada ne kadar çok güzel gibi yorumlar yapmanızı istemiyoruz.

Okey4.com ; Eğer okeyde dördüncü kişiyi aramaktan sıkıldıysan. O zaman okey4 adresi tam sana göre sizlerde salonlara giriş yaptığınız zaman hemen ücretsiz olarak okey masalarına oturarak okey oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Amacınız arkadaş edinmek yeni cevreler edinmekse okey salonlarında istediğiniz gibi muhabbet ve sohbet edebilirsiniz.

Ustaokey.com ; Ben bu siteye girdiğim zaman adı sadece usta okey salonu, Zannetmiyorum öyle profesyenel okeycilerin olacağını dedim. İlk okeye girdiğim zaman 1500 puan sistem ücretsiz olarak vermekte. 4 masaya girdim puanlarım darman duman oldu :) Ben o kadar yıldır okey oyunu oynarım ama bu kadar zorlu rakipleri bir arada gördüm. Eğer okey bilginiz çok düşükse usta okey salonlarına giriş yapmanızı tavsiye etmem.

OkeySen.com ; Bu sitenin en çok renkli okey salonları ve masaları hoşuma gittiği için bu listeye dahil ettim, Birde web sitesine baktığımız zaman gözümüzü hiç bir şekilde yormamakta. okey seli hakkında ilerleyen zamanlarda size daha fazla bilgi vermeye çalışacağız.

Çaylakokey.com ; Eğer okey oyunu hiç bilmiyorsanız ve cabucak keyifli bir şekilde öğrenmek istiyorsanız hemen çaylak okey sitesine giriş yapmanızı tavsiye ederim. Bu sistemin en büyük özelliklerinden bir tanesi çaylak okey de öğrendiniz okey sonucu belli bir ustalığa geçiş yaptıkdan sonra tavladayiz.com gibi güzel bir okey oyununa geçiş yapmanıza imkan sağlıyor. Tavladayiz adresine bugün baktığımız zaman facebook üzerinden de ve site üzerinde de giriş yapabiliyorsunuz. Bugün sizlere en güzel okey oyna salonlarını tanıtmaya çalıştık umarım keyifli siteleri sizlere seçe bilmişizdir.

okeyoyna En güzel okey oyna salonları

 

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sitemizde bulunan en güncel konular