Bilgisayarla ile okey oyna. !!!

Bugün okey4.com bilgisayar ile okey oyna yazısını okuyunca dedim ki insanlar böyle abuduik gubudik işlerle daha hala uğraşıyorlar mı. İnsan beyni bir kere bilgisayardan daha kuvvetlidir. Ve hiç bir bilgisayar insana karşı okey oyunu oynayamaz sadece proglamlama olursa yani okey masalarında bulunan bot, Bugün bir çok siteye girdiğimiz zaman 2 çeşit bot kullandıklarını görüyoruz.   Birincisi masaya girdiğimiz zaman okey oynamaya başladık bir kullanıcı düş dü yada oyunu yarımda bıraktı gitti. o zaman otamatik olarak masaya bot girer oyuna devam eder. genellikle bu botların görevi yerden taşı al at dır. Ama birde site değişik isimlerle yazdıkları botları vardır bunlar biraz daha profesyonel olarak yazılmış botlardır.  Bunların yazılma amacı kullanıcının kredisini hemen bitirmek ve kullanıcıya yeniden kredi satışı yaptırmaktır.

bilgisayar ile okey oyna Bilgisayarla ile okey oyna. !!!

Sadece okey oyna siteleri arasında bot kullanmayan site caylakokey.com adresini gördüm diğer sitelerin bir çoğunda bot olduğunu gördüm. bilgisayarla okey oynamak gibi bir niyetiniz varsa bunu hiç düşünmeyin sizlere Ama ustaokey.com adresine giriş yaparak profesyonel kullanıcılarla okey oyunu oynayabilirsiniz.

Bu yazımı yazmamın sebebi bir kullanıcı mızın iletişim bölümünden bilgisayar ile okey oyna cağım bir program yokmu diye sorusu karşılığında çıkmıştır. Bu kullanıcımın isteğine kızmıyorum. Ama böyle istekler oldukça acaba biz bir yerlerde hatamı yapıyoruz. Bu insanlar okey sistemimize girip okey oynamak istemiyor diye düşünüyorum. Nerdeyse içerde okey kullanıcılarımız olmasa biz bu işi beceremiyoruz diyeceğim. O yüzden bana böyle abuk subuk sorular yollamayın lütfen :P  O yüzden ne diyoruz bilgisayar ile okey oyna saçmalığını bırakın gerçek kişilerle okey oyunu zevkine bakın.

 

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sitemizde bulunan en güncel konular