Acemi Okey

Merhaba değerli okey1.Com Kullanıcıları:  Bugün sizlere acemiokey.com adresinden biraz bahsetmek istiyorum, Güzel bir okey oyna sitesi öncelikle boş bir zamanız da dolaşmanızı tavsiye ediyoruz. Evet usta okey yıllardır okey oyuncularına ücretsiz olarak hizmet vermektedir, bunun yanında da ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip oldu.

Evet biraz usta okey web sitesini sizlere anlatayım.

  • Usta okey web sitesi ücretsiz bir okey salonlarına mevcuttur.
  • Usta okey odalarına arkadaşlarınızı ve ailenizi ücretsiz olarak davet edebilirsiniz.
  • Usta okey salonlarında radyo dinleyebilir ve aldanışlarınız için ücretsiz olarak istek isteyebilirsiniz.

acemiokey 300x152 Acemi OkeyUstaokey.com adresine baktığımız zaman Sağ taraf da global okey oyna salonlarını çok rahatlıkla görüyoruz,  üst kısımda okey salonları, konular, salon tanıtımları, bölümlerine girerek siteyi çok rahatlıkla gezine bilirsiniz.  acemi okey web sitesinin yazılarına kendi yorumlarınızı yazabilir ve insanlarla düşüncelerinizi çok rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Acemiokey.com adresinde sakın isme aldanarak burada hep acemi dolu ve burada çok rahatlıkla okey oyunları kazanırım gibi düşüncelere kapılmayın. Zira böyle bir düşünceye kapılırsanız ustalar sizlere o okey masasını zindan edebilirler.

Ustaokey.com sahibiyle tanışmamız sonucu böyle bir yazı yazma fırsatım oldu. Ama yazı yazmadan önce 3 gün acemi okey hakkında geniş bilgiler alma fırsatım oldu. Burada bana yardımcı olan ustaokey.com admin üyelerine teşekkür etmek isterim. sıcak bir karşılama yaptılar. Ve iyi bir arkadaşlık çevrem oldu.

http://www.ustaokey.com  adresine okey oyna camiasında başarılarının devamını dileriz.

 

 

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

sayra
22 Eylül 2013 - 7:43 am

günaydın daha yenı gırdım bu konuda fıkrım yok daha sonra

melih
03 Ekim 2013 - 7:20 pm

bu oyun eminimki çok güzeldir

zoro
04 Kasım 2013 - 6:58 pm

yeniyim okey oynamak istiyorum

MÜDERRİS
04 Ocak 2014 - 8:19 pm

SLM

Sitemizde bulunan en güncel konular